Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
More about company »

STALIUS (-Ė) (VILKIJA) (DARBAS PAMAINOMIS)

Kaunas - UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"

Darbo pobūdis:

  • įvairios medienos apdirbimo operacijos (medienos šlifavimas, alyvavimas, supjovimas ir pan.), pagal turimą kompetenciją;
  • produkcijos kokybės ir atitikimo projektui tikrinimas;
  • įrangos priežiūra, švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje.

Reikalavimai kandidatui:

  • vidurinis arba vidurinis su profesine kvalifikacija išsilavinimas;
  • būtina staliaus darbo patirtis;
  • gebėjimas skaityti brėžinius ir pagal juos tikrinti pagamintos produkcijos kokybę;
  • darbų saugos instrukcijų išmanymas ir jų laikymasis;
  • sąžiningumas, atidumas, kruopštumas, atsakingumas, pareigingumas;
  • motyvacija darbui, fizinė ištvermė ir darbštumas;
  • galimybė dirbti pamainomis būtų privalumas.

Įmonė Jums siūlo:

  • darnią komandą ir darbą stabiliai augančioje kompanijoje;
  • kuro kompensacijos galimybę ir atlygį, atitinkantį Jūsų kompetenciją.

UAB „Personalo sprendimai“ – sėkmingą ilgametę patirtį sukaupusi personalo valdymo specialistų komanda.

Mūsų klientė – sėkmingai auganti kietųjų baldų pramonės įmonė, šiuo metu kviečia prisijungti patyrusį (-ią) GAMYBOS MEISTRĄ (-Ę), kurio (-ios) pagrindinis strateginis tikslas būtų efektyviai ir sistemingai koordinuoti kietųjų baldų gamybos padalinio veiklą.