Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Wood Step“
More about company »

Stalius

600-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Wood Step“

Darbo pobūdis

Wood Step, UAB ieško Staliaus darbui Kaune.
Darbas medinių laiptų gamyboje.
Medienos komponentų gamyba prie medienos apdirbimo įrengimų: medienos pjovimas, klijavimas, šveitimas ir apdaila.
Detalių surinkimas į gaminį.
Montavimas objekte.

Reikalavimai

Ieškomas stalius galintis ir sugebantis dirbti su natūralia mediena prie medžio apdirbimo įrenginių. Būtina mokėti skaityti gamybinius brėžinius.
Taip pat gali būti jaunas neturintis daug patirties žmogus, kurį apmokysime.

Mes jums siūlome

600–1000 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti

Atlyginimas

600-1000 €/mėn. į rankas

UAB Wood Step specializuojasi į nestandartinių medinių laiptų ir porankių projektavimą, gamybą ir montavimą.
Gaminame ir montuojame laiptus su stiklo ir metalo elementais.
Informacija apie UAB „Wood Step“
4
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Mantas Jurkevičius