Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Hovden“
More about company »

Stalius - staklių operatorius

Klaipėda, Kretinga, Gargždai - UAB „Hovden“

Darbo pobūdis

Paruoštų karkaso detalių komplektavimas pagal gaminamą baldą;
Darbas su pjovimo, skersavimo,šlifavimo ir kt.staklėmis
Pateikimas į gamybą staliams;

Reikalavimai

Noras dirbti;
Pareigingumas ir darbštumas;
Darbo patirtis medienos apdirbimo, baldų gamybos srityse - privalumas;
Brėžinių skaitymas;
Apmokiname dirbti neturint patirties.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Darbą tarptautinėje įmonėje;
Pastovus darbas ir laiku mokamas atlyginimas;

Tarptautinė Norvegijos - Lietuvos įmonė besispecializuojanti patogių ir kokybiškų skandinaviško stiliaus sofų ir sofų-lovų gamyboje.

Kontaktinis asmuo: Personalo vadovė I.Galdikė
Tel.nr.
Informacija apie UAB „Hovden“
1138 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
169
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 602 €
25% uždirba 602-899 €
25% uždirba 899-1289 €
25% uždirba nuo 1289 €
Vadovas: Liutauras Juška