Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kalvarijos baldai“

Stalius minkštųjų baldų gamybos įmonėje

700-1200 €/mėn. Į rankas
Marijampolė, Prienai - UAB „Kalvarijos baldai“

Darbo pobūdis

Darbas su medinėmis minkštųjų baldų dalimis;
Informacijos apie baldų gamybos procesą teikimas;
Komandinis darbas su kitų pozicijų darbuotojais;
Sklandi komunikacija siekiant bendro tikslo su kitais darbuotojais.

Reikalavimai

Patirtis baldų gamybos įmonėje (privalumas)
Puikūs planavimo, organizavimo įgūdžiai;
Atsakingumas, kruopštumas, atidumas;
Gebėjimas vienu metu susitvarkyti su keliomis užduotimis;
Noras dirbti sparčiai augančioje organizacijoje;
Gebėjimas prioretizuoti užduotis ir savarankiškai planuoti laiką;

Mes jums siūlome

Esant poreikiui, apmokome.
Įdomią ir atsakingą patirtį tarptautinėje įmonėje;
Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas;
Šaunią ir patyrusią vadovų komandą;
Finansinį stabilumą ir socialines garantijas;
Nuo rezultatų priklausomą darbo užmokestį.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą pozicijos reikalavimams.
Mokami priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų.

Sėkmingai besiplečianti tarptautinė baldų gamybos įmonė šiuo metu stiprina pozicijas esamose bei naujose eksporto pardavimų rinkose ir prie komandos kviečia prisijungti stalius ir baldų surinkėjus.
informacija apie UAB „Kalvarijos baldai“
1019 €
Vid. atlyginimas bruto
57
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 653 €
25% uždirba 653-702 €
25% uždirba 702-962 €
25% uždirba nuo 962 €