UAB „PeopleHub“

STALIUS NORVEGIJOJE - LILEHAMERIO REGIONE

3000-4000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „PeopleHub“

Darbo pobūdis

Darbui Lilehamerio apylinkėse ieškome stalių. Apgyvendinimas NEMOKAMAS, tvarkingame vienviečiame kambaryje!!! Medžio konstrukcijų montavimas, gipskartonio montavimas, langų ir durų statymas, parketo ir apvadų montavimas, terasų statymas, bendri statybos darbai. Apmokame karantino viešbutį, dažniausiai 7-tą dieną atlikus testą ir gavus neigiamą atsakymą galima pradėti dirbti.
Atlyginimas: nuo 230 kr/val
Įdarbiname PeopleHub AS - tvarkingoje ir darbuotojus gerbiančioje įmonėje.
Siūlome nuo kr 230/val, galimybę dirbti daugiau valandų, be to nemaža viršvalandžių tikimybė. Suteikiame automobilį, įrankius ir darbo rūbus.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis staliaus pozicijoje - gerai, bet jei esi motyvuotas išmokti dirbti, kviečiame prisijungti prie mūsų;
Panašaus darbo pobūdžio patirtis Norvegijoje - privalumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Tiesioginį įdarbinimą Norvegijos įmonėje be jokių paslaugų mokesčių;
Apmokamus viršvalandžius pagal Norvegijos įstatymus;
Dirbant PeopleHub AS jūsų mokesčiai yra mokami Norvegijoje, todėl jūs kaupsite norvegišką pensiją (2 pakopa, 2%) bei atostoginius - 10,2% ;
Galimas lankstus darbo grafikas ir galimybė reguliariai grįžti į Lietuvą.

Atlyginimas

3000-4000 €/mėn. į rankas

UAB "Peoplehub" yra Norvegiško kapitalo personalo nuomos paslaugas Norvegijoje teikiančios įmonės PeopleHub AS dukterinė įmonė Lietuvoje. UAB PeopleHub ieško darbuotojų, vykdo darbuotojų atrankas bei padeda praktiniais su įdarbinimu susijusiais klausimais. Specializuojamės statybų sektoriuje ir nuolatos ieškome motyvuotų darbuotojų.
Tinklalapis
Telf. pasiteirauti