Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Hovden"
More about company »

Stalius - rėmų surinkėjas

Plungė, Telšiai, Kretinga - UAB "Hovden"

Darbo pobūdis

Medinių baldų karkasų surinkimas su pneumatiniais įrankiais.
Kiti staliaus darbai;

Reikalavimai

  • Noras dirbti.
  • Pareigingumas ir darbštumas.
  • Darbo patirtis medienos apdirbimo, baldų gamybos srityse - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Darbą tarptautinėje įmonėje;
  • Pastovus darbas ir laiku mokamas atlyginimas;
  • Karjeros galimybes.

Tarptautinė Norvegijos - Lietuvos įmonė besispecializuojanti patogių ir kokybiškų skandinaviško stiliaus sofų ir sofų-lovų gamyboje.
Įmonėje vid. atlyginimas 817€
1% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)