Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Darbintera"
More about company »

Stalius-staklininkas (kėdžių gamybos ceche Airijoje)

Užsienis: Airija - UAB "Darbintera"

Darbo pobūdis

Airijos įmonė, gaminanti aukštos kokybės, įvairaus dizaino kėdes, prie savo komandos kviečia prisijungti patyrusį kėdžių gamintoją.

Įmonei reikalingi patyrę staliai, kėdžių gamintojai;
Darbas su įvairiomis staklėmis;
Kiti staliaus darbai;
Darbas kėdžių gamybos ceche, su modernia, kompiuterizuota įranga.

Reikalavimai

Patirtis kėdžių gamyboje;
Pastovumas, atsakomybė, kruopštumas;
Anglų kalba (didžiulis privalumas, bet nebūtina, nes yra ir daugiau drbančių lietuvių);

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas;
Pasirašomas ilgalaikis kontraktas tiesiogiai su Airijos įmone;
Atlyginimas 12,5 Eur/val., galimybė užsidirbti daugiau priklausomai nuo darbo rezultatų;
Įmonė padeda susirasti būstą (nuomos kaina iki 400 Eur/mėn.);
Išvykimas skubus.

UAB Darbintera

Personalo paieška ir atranka Lietuvos ir
užsienio darbdaviams;
Konsultacijos darbo paieškos klausimais;
Kursų organizavimas;
Mokesčių grąžinimas, dirbusiems užsienyje.

www.darbintera.lt