Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Darbintera"
More about company »

Stalius-staklininkas

700–1000 Eur
Šiauliai - UAB "Darbintera"

Darbo pobūdis

Medinių baldų gamyba. Darbas su medžio apdirbimo staklėmis (pjovimo, obliavimo, frezavimo, šlifavimo ir kt.), rankiniais medžio apdirbimo įrankiais.

Reikalavimai

Medienos medžiagų išmanymas (žinoti pagrindines medienos ir kitų baldinių medžiagų savybes, mokėti jas taikyti gaminant baldus);
Panašaus darbo patirtis;
Kūrybiškumas;
Gebėti skaityti brežinius ir mokėti juos braižyti su ranka (kompiuteriu nebūtina);
Pageidautina turėti B kat. vairuotojo pažymėjimą;
Pageidautina turėti staliaus-staklininko pažymėjimą.

Mes jums siūlome

Galimybę ateityje užimti vadovaujančias pareigas (brigadininkas, meistras).

Atlyginimas

700–1000 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB Darbintera

Personalo paieška ir atranka Lietuvos ir
užsienio darbdaviams;
Konsultacijos darbo paieškos klausimais;
Kursų organizavimas;
Mokesčių grąžinimas, dirbusiems užsienyje.

www.darbintera.lt