Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo nuomos valdymas"
More about company »

STALIUS - STAKLININKAS (Tarptautinė kompanija)

Nuo 870 Eur
Kaunas - UAB "Personalo nuomos valdymas"

Darbo pobūdis

Tarptautinei norvegų medinių durų ir langų gamybos įmonei reikalingas STALIUS - STAKLININKAS.

Darbo pobūdis: medinių stumdomų durų rėmų ir kitų detalių profiliavimas su keturpusėmis staklėmis (Leadermac LMC-823H)
Darbo laikas 8:00-17:00h Savaitgaliai laisvi!

Atlyginimas 870 eurų į rankas/atskaičius mokesčius. Siūlome ir papildomą galimybę užsidirbti per mėn prie nurodyto atlyginimo 200+ eurų dirbant viršvalandžius!

Darbas Kauno r. (už prekybos centro Mega ~14km Klaipėdos kryptimi)

TIESIOGINIS ĮDARBINIMAS ĮMONĖJE!!!

Telefonas pasiteiravimui:

Reikalavimai

  • Staliaus staklininko pažymėjimas
  • Patirtis dirbant su medžio masyvu. (didelis privalumas)
  • Atsakingumas
  • Galimybė darbą pradėti nedelsiant

Mes jums siūlome

  • Visas soc. garantijas
  • Legalų darbą
  • Laiku mokamą atlyginimą
  • Galimybę dirbti nuolatinai

Atlyginimas

Nuo 870 Eur atskaičiavus mokesčius

Personalo nuoma – tai ne tik laikinasis įdarbinimas, tai Jūsų įmonės darbo efektyvumo didinimas
Personalo nuomos ir atrankos įmonė UAB “PERSONALO NUOMOS VALDYMAS” veiklą pradėjo 2011 metais, nuo 2013 m. buvo pasirinkta individualių ir specifinių poreikių tenkinimo strategija, atsižvelgiant į konkrečius kliento norus ir pageidavimus. Mes specializuojamės logistikos, administravimo, gamybos sektoriuose.
Daugiau informacijos apie mus rasite: www.pnv.lt