Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo nuomos valdymas"
More about company »

STALIUS - STAKLININKAS (Tarptautinė kompanija)

Nuo 870 Eur
Kaunas - UAB "Personalo nuomos valdymas"

Darbo pobūdis

Tarptautinei norvegų medinių durų ir langų gamybos įmonei reikalingas STALIUS - STAKLININKAS.

Darbo pobūdis: medinių stumdomų durų rėmų ir kitų detalių profiliavimas su keturpusėmis staklėmis (Leadermac LMC-823H)
Darbo laikas 8:00-17:00h Savaitgaliai laisvi!

Atlyginimas 870 eurų į rankas/atskaičius mokesčius. Siūlome ir papildomą galimybę užsidirbti per mėn prie nurodyto atlyginimo 200+ eurų dirbant viršvalandžius!

Darbas Kauno r. (už prekybos centro Mega ~14km Klaipėdos kryptimi)

TIESIOGINIS ĮDARBINIMAS ĮMONĖJE!!!

Telefonas pasiteiravimui:

Reikalavimai

  • Staliaus staklininko pažymėjimas
  • Patirtis dirbant su medžio masyvu. (didelis privalumas)
  • Atsakingumas
  • Galimybė darbą pradėti nedelsiant

Mes jums siūlome

  • Visas soc. garantijas
  • Legalų darbą
  • Laiku mokamą atlyginimą
  • Galimybę dirbti nuolatinai

Atlyginimas

Nuo 870 Eur atskaičiavus mokesčius

Personalo nuoma – tai ne tik laikinasis įdarbinimas, tai Jūsų įmonės darbo efektyvumo didinimas. Mes specializuojamės logistikos, administravimo, gamybos sektoriuose.
Daugiau informacijos apie mus rasite: www.pnv.lt