Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Stalius - Staklininkas

800-1000 €/mėn. Į rankas
Trakai, Lentvaris, Vievis - MB „Dona LT“

Darbo pobūdis

  • Darbas su medienos apdirbimo staklėmis (skersinio, formatinio, juostinio pjovimo, gręžimo, frezavimo, pakavimo);
  • Darbas rankiniais įrankiais (medienos apdorojimas, galutinio produkto paruošimas);
  • Nesudėtingi dažymo darbai;
  • Kiti įvairaus pobūdžio darbai susiję su galutiniu produktų pagaminimu.

Reikalavimai

  • Gebėjimas skaityti paruoštus brėžinius;
  • Darbo patirtis su medienos gaminiais būtų privalumas;
  • Neturint patirties – motyvacija mokytis;
  • Orientacija į rezultatą, sąžiningumas, atidumas detalėms.

Mes jums siūlome

  • Lankstų, iš anksto suderintą darbo grafiką;
  • Darbą nedideliame, draugiškame kolektyve;
  • Galimybę mokytis ir įgyti patirties medienos apdirbimo srityje;
  • Įvairiapusį darbą.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
CVB client

MB „Dona LT“

MB „Dona LT“ – nedidelė įmonė Rūdiškėse, Trakų rajone, užsiimanti medienos gaminių (vaikiškų lauko baldų) gamyba ir eksportu. Kviečiame prisijungti prie komandos savo srities specialistą (-ę) arba besidomintį medienos apdirbimu, motyvuotą darbuotoją!
informacija apie MB „Dona LT“
642 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2019 m.