Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Asmodas“
More about company »

Stalius surinkėjas

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Gargždai - UAB „Asmodas“

Darbo pobūdis

Ieškomas stalius-surinkėjas šarvo durų gamyboje.

Reikalavimai

Patirtis durų, baldų pramonės gaminių surinkimo procesuose.
Panašus darbo pobūdis.
Gebėjimas naudotis rankiniais mechanizuotais įrankiais ir instrumentais.
Nepriekaištinga fizinė sveikata.

Mes jums siūlome

visas socialines garantijas, galimybę tobulėti, atlyginimą pagal išdirbį.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

UAB „Asmodas” savo veiklą vykdo jau daugiau nei 15 metų. Per šį laiką sukaupė daug patirties ir kasdien rūpinasi, kad Jūs grįžtumėte į saugius namus. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – šarvo durys. Tačiau UAB „Asmodas” jomis ne tik prekiauja, bet ir gamina. Įvairių rūšių, spalvų bei skirtingai dekoruoti gaminiai padidina Jūsų būsto saugumą, o taip pat gali tapti ir papildoma interjero ar eksterjero detale. Įmonė siūlo gausų, skirtingų modelių ir konstrukcijų durų pasirinkimą, tad sarvuotos durys kiekvieno kliento galės būti išsirenkamos geriausiai prie būsto architektūros ar apdailos tinkantį variantą bei optimaliai saugumo poreikius atitinkantį sprendimą.
Informacija apie UAB „Asmodas“
1355 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
98
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 903 €
25% uždirba 903-1294 €
25% uždirba 1294-1678 €
25% uždirba nuo 1678 €
Vadovas: Jonas Kairaitis