Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

stalius

Nuo 10 €/val. Į rankas
Calculate »
Net per month
Online interview
Užsienis: Vokietija - MB „ARTIZANAS“

Darbo pobūdis

Darbas mažiausiai metams 3žmonių komandoje, vokiečių įmonėje, konstruoti pagal schemas atviras pastoges naujiems konteineriams prie prekybos centrų.

Reikalavimai

Ieškau darbščių ir atsakingų, be žalingų įpročių darbuotojų. Darbas nesudėtingas ir darbo patirtis nebūtina.
Tačiau vokiečių kalbos supratimas ir gebėjimas susikalbėti - privalumas.
Išvykimas kitą savaitę. Kuo skubiau.

Mes jums siūlome

10e/val jau po mokesčių. Įskaičiuotas būstas, transportas.

Atlyginimas

Nuo 10 €/val. į rankas
CVB client

MB „ARTIZANAS“

Baldų gamyba, montavimo darbai, apdailos darbai, suvirinimo darbai, saulės elektrinų baterijų montavimas.