Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
INHUS
More about company »

STALIUS - VILNIUJE

Vilnius - INHUS

Darbo pobūdis

  • Iš faneros ar medienos pagal brėžinius gaminti klojinius medienos apdirbimo staklėmis;
  • Darbas organizuojamas dvejomis pamainomis, savaitgaliai yra laisvi;
  • Darbo vieta: Žarijų g. 6, Vilnius.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Staliaus arba medienos apdirbimo staklininko darbo patirtis (privalumas);
  • Neturinčius patirties, mokome darbo vietoje.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą, su perspektyva didėti darbo užmokestį;
  • Maitinimą (vaisiai) darbo vietoje;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
  • Visus reikalingus mokymus, į kuriuos investuoja įmonė.

„Informuojame, kad INHUS Prefab, UAB, , Žarijų g. 6, Vilnius, tvarkys Jūsų asmens duomenis darbuotojų atrankos tikslu. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikoje, kuri pasiekiama adresu inhus.eu/storage/app/media/INHUS-privatumo-politika.pdf

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
INHUS

INHUS

NHUS Prefab, UAB - Vilniaus ir Kauno gamyklose gaminame gelžbetonio konstrukcijas. Turime sukaupę daug patirties, įgyvendinant pastatų architektūrinę įvairovę, gamindami spalvoto betono, matricinius bei grafinio betono fasadinius elementus.

www.inhusprefab.eu
Tel. pasiteiravimui: (8 5) .