Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Topo grupė"
More about company »

Stambios buitinės technikos meistras (-ė) Vilniuje

Vilnius - UAB "Topo grupė"

Darbo pobūdis

Stambios buitinės technikos garantinių ir pogarantinių prietaisų diagnostika, remontas servise ir kliento namuose;
Buitinės technikos pajungimas kliento namuose;
Klientų konsultavimas prietaiso eksploatavimo ir priežiūros klausimais;
Detalių paieška ir užsakymas pagal gamintojo schemas;
Atliktų remontų dokumentacijos suvedimas į apskaitos sistemą;
Darbas serviso paslaugų valdymo sistema.

Reikalavimai

Ne žemesnis kaip profesinis išsilavinimas (inžinieriaus, elektrotechniko, techniko, mechaniko);
Panašaus darbo patirtis (ne mažiau 2 m.);
Sugebėjimas suprasti ir naudotis technine informacija;
Susipažinimas su gamintojų garantinio aptarnavimo sąlygomis ir jų taikymas praktikoje.
Puikūs bendravimo bei darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Darbštumas, sąžiningumas, entuziazmas ir orientacija į rezultatą;
Atsakingumas, sąžiningumas, noras gilinti įgūdžius ir žinias;
Vairuotojo pažymėjimas (B kat.).

Mes jums siūlome

Galimybes tobulėti bei tapti savo srities profesionalu;
Visas socialines garantijas;
Geras darbo sąlygas;
Darbą draugiškame kolektyve.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

Jau 22 metus veikiantis didžiausias Baltijos šalyse mažmeninės prekybos buities technika ir elektronika tinklas TOPO CENTRAS valdo 36 parduotuves, kuriose per metus aptarnauja 6 mln. pirkėjų ir pateikia 13.000 tūkst. prekių asortimentą. Priklausome didžiausios buitinės elektronikos pirkimo grupei Europoje „Euronics International“, kuri vienija daugiau nei 10.000 parduotuvių 35 šalyse.

Pasiteirauti skambinkite telefonu: Eglė, 8-650-
Informacija apie UAB "Topo grupė"
979 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
454
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Remigijus Štaras