Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet

ŠTAMPAVIMO PRESŲ DERINTOJAS (-A)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Štampų pastatymas ir nuėmimas;
  • Preso parametrų derinimas;
  • Detalių gamybos proceso priežiūra;
  • Dokumentų paruošimas;
  • Darbo vieta - Skaidiškių k., Vilniaus raj.

Darbo grafikas (karantino laikotarpiu):
1 savaitė 05:30-14:00
2 savaitė 15:00-23:30

Reikalavimai:

  • Patirtis dirbant sunkiosios pramonės gamybos įmonėse;
  • Darbštumas, pareigingumas, atsakingumas;
  • Mokėjimas vairuoti autokrautuvą – privalumas, nemokančius - apmokome;
  • Vairuotojo pažymėjimas – privalumas.

Įmonė siūlo:

  • Puikias darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones;
  • Sklandžią darbuotojo įvedimo programą;
  • Patogų darbo grafiką ir laisvus savaitgalius;
  • Draugiškus ir kompetentingus kolegas.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė – UAB Metec, metalo apdirbimo, štampų gamybos ir detalių štampavimo įmonė, ieško naujo komandos nario (-ės) – štampavimo presų derintojo (-s).