Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "EIGESA"
More about company »

STATINIO STATYBOS VADOVAS

Vilnius - UAB "EIGESA"

Darbo pobūdis

  • Objektų statybos organizavimas;
  • Darbų kokybės ir įvykdymo terminų užtikrinimas;
  • Montuotojų, subrangovų atliekamų darbų kontrolė;
  • Bendravimas su projektuotojais, rangovais, technine priežiūra, valstybinėmis institucijomis;
  • Vykdomosios statybos dokumentacijos rengimas ir administravimas, objekto pridavimas;
  • Techninių klausimų derinimas su užsakovais;
  • Subrangovų atranka, medžiagų komplektavimas ir užsakymas.

Reikalavimai

  • Projekto vadovo / statinio statybos vadovo patirtis vykdant darbus pagal FIDIC sutarties sąlygas;
  • Atestatas, suteikiantis teisę eiti ypatingo statinio statybos vadovo pareigas, statinių kategorija – ypatingi statiniai, statinių grupės: inžineriniai tinklai (vandentiekio ir nuotekų šalinimo); hidrotechnikos statiniai; kiti inžineriniai statiniai (kitos paskirties inžineriniai statiniai).
  • Statybų sektoriaus bei teisės aktų, reglamentuojančių statinio statybą išmanymas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Savarankiškumas, puikūs darbo organizavimo ir bendravimo įgūdžiai;
  • Galimybė vykti į komandiruotes Lietuvoje.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve, konkurencingą, stabilų, Jūsų kompetenciją atitinkantį atlyginimą.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "EIGESA" – įmonė 16 metų teikianti generalinio rangovo paslaugas ir atliekanti vandens gerinimo stočių, nuotekų valyklų, inžinerinių tinklų, kultūros paveldo, visuomeninės paskirties bei kitų objektų statybos – rekonstrukcijos ir projektavimo darbus.