Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „HSC Baltic“

Statinio statybos vadovas

1300-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „HSC Baltic“

Darbo pobūdis

  • Organizuoti ir užtikrinti statybos darbų atlikimą pagal nustatytus terminus;
  • Bendradarbiauti su užsakovais ir subrangovais statybos darbų valdymo klausimais;
  • Koordinuoti ir kontroliuoti subrangovų darbų eigą;
  • Laikytis darbų vykdymo technologijų bei kokybės užtikrinimo / kontrolės reikalavimų;
  • Ruošti dokumentaciją, susijusią su statybų vykdymu ir priežiūra;
  • Organizuoti ir kontroliuoti medžiagų ir atliktų darbų kiekius;
  • Užtikrinti darbų saugos reikalavimų vykdymą statybos objekte.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • Kvalifikacijos atestatas, suteikiantis teisę eiti statybos vadovo pareigas;
  • LR Kultūros ministerijos išduotas atestatas, patvirtinantis teisę vadovauti tvarkomiesiems paveldosaugos (tvarkybos) darbams (III kategorija);
  • Statybos darbų vadovo darbo patirtis;
  • Statybos, gamybos bei technologinių procesų išmanymas;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir valdyti komandą;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, ambicingumas.

Privalumai:
  • Darbų saugos specialisto pažymėjimas;
  • Kėlimo kranų vadovo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve;
  • Plačias savirealizacijos galimybes statybos srityje.

Atlyginimas

1300-1800 €/mėn. į rankas

UAB "HSC Baltic" atlieka įvairios paskirties pastatų bei objektų statybos, rekonstrukcijos, renovacijos darbus. Bendrovė yra sukaupusi didelę patirtį administracinių, visuomeninių, gamtosauginių pastatų statyboje bei nekilnojamojo kultūros paveldo statinių tvarkyboje.
informacija apie UAB „HSC Baltic“
2146 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
42
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1454 €
25% uždirba 1454-2069 €
25% uždirba 2069-2847 €
25% uždirba nuo 2847 €