Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "GEOvandeta"
More about company »

Statinių kadastrinius matavimus atlikti MATININKO (-ĖS)

Vilnius - UAB "GEOvandeta"

Darbo pobūdis

  • Statinių kadastrinių matavimų atlikimas.
  • Kelių ir kitų inžinerinių įrenginių matavimų atlikimas.
  • Įvairių nekilnojamojo turto kadastro, geodezijos dokumentų rengimas.

Reikalavimai

  • Geri darbo kompiuteriu, Microsoft Office įgūdžiai;
  • Gebėti dirbti Autocad/Matininko programine įranga.
  • NT kadastro, teritorijų planavimo sričių teisės aktų išmanymas.
  • Matininko pažymėjimas
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Patrauklias darbo sąlygas stabiliai dirbančioje įmonėje;
  • Įdomų, dinamišką darbą;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

„GEOvandeta“ įkurta 2010 m. Įmonė specializuojasi žemės sklypų ir statinių kadastrinių matavimų srityje. Darbai vykdomi naudojant aukšto tikslumo matavimo prietaisus ir specializuotą programinę įrangą, kuri nuolat tobulinama ir atnaujinama. Matavimams naudojami elektroniniai tacheometrai ir GPS (globalinės padėties nustatymo sistemos) imtuvai.
Informacija apie UAB "GEOvandeta"
621 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Danielius Ditauskas