Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „HR Management“

Statybinės technikos komponentų importo bei pardavimo projektų vadovas (-ė)

2200-3800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „HR Management“

Darbo pobūdis

  • naujų klientų paieška, efektyvių ryšių su esamais klientais užtikrinimas, konkurencinė analizė;
  • dalyvavimas viešuose pirkimuose;
  • derybos, sutarčių sudarymas, atsiskaitymų kontrolė;
  • pastovus darbas su bendrovės tiekėjais, naujų tiekėjų paieška (anglų kalba).
  • sandėlio likučių kontrolė , pirkimų planavimas.

Reikalavimai

  • aukštasis techninis/ vadybinis išsilavinimas;
  • savarankiškų pardavimų darbo patirtis stiprioje konkurencinėje aplinkoje (statybinės technikos ar jų detalių pardavimai,krovininės technikos detalių pardavimai,žemės ūkio ar kitos spec. technikos ar atsarginių dalių pardavimai);
  • darbo patirtis techninių produktų tiekimo sr. dirbant su Kinijos,Vakarų ir Vidurio Europos bei JAV rinkomis;
  • greita orientacija, sugebėjimas priimti  teisingus ir inovatyvius sprendimus;
  • projektų valdymo bei projektinių pardavimų patirtis dirbant su verslo bei valstybinėmis įmonėmis;
  • finansinis išprusimas, puikūs analitiniai sugebėjimai;
  • teigiamas azartiškumas pardavimuose, "laimėtojo mentalitetas".
  • darbas analogiškos veiklos įmonėje arba šios srities rinkos (statybinė technika) geras išmanymas būtų DIDELIS privalumas.
  • geros anglų kalbos žinios, rusų kalbos žinios būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • darbą labai atsakingoje pozicijoje, stabilioje ir sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • galimybę savarankiškai vystyti patikėtą veiklos sferą;
  • gerą pagrindinį atlygį  (pagrindinis atlygis 1300  - 1600 eurų  atskaičius mokesčius) priklausomai nuo turimos darbinės patirties ir priedus sietinus su veiklos rezultatais .Bendras atlygis priklausomai nuo rezultatų 1600-2300 eurų
  • įmonės automobilį ;
  • karjeros ir profesinio tobulėjimo perspektyvas.

Detalesnė informacija Darius Mažeika

Atlyginimas

2200-3800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas sietinas su asmeninis pardavimų rezultatais

UAB "HR MANAGEMENT" - personalo valdymo kompanija, vykdanti darbuotojų atrankas, darbuotojų vertinimus.

Mūsų klientė - UAB KELUVA ( ) beveik 30 metų sėkmingai veikianti moderni įmonė, kurios veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba kelių tiesimo technika ir eksploatacijos medžiagomis, statybiniais mechanizmais bei įrenginiais, jų atsarginėmis dalimis, kelių apstatymo, saugaus eismo priemonėmis, į savo kolektyvą darbui Vilniuje kviečia STATYBINĖS TECHNIKOS KOMPONENTŲ IMPORTO IR PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVĄ (-Ę).