Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MT CONSTRUCTION“
More about company »

Statybininkas

600-1100 €/mėn. Į rankas
Alytus, Lazdijai, Varėna - UAB „MT CONSTRUCTION“

Darbo pobūdis

Bendri statybos darbai, vidaus ir išorės apdaila, betonavimo darbai, pagalbiniai statybos darbai

Reikalavimai

Noras dirbti
Atsakingumas ir kruopštumas
Fizinė ištvermė
Mokėjimas dirbti tiek individualiai, tiek komandoje
Patirtis tokių darbų srityje

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas
Laiku mokamą atlyginimą
Nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą
Visas darbui reikalingas priemones, medžiagas, darbinę aprangą, įrankius ir kitokią įrangą.

Atlyginimas

600-1100 €/mėn. į rankas

Įmonė UAB "MT Construction" užsiima projektavimo, bei visais bendraisiais statybos darbais: gyvenamųjų, bei negyvenamųjų pastatų statyba, pastatų renovacijos (modernizavimo) darbais. Atliekami montavimo, betonavimo, mūrijimo, stogo dengimo, izoliacijos darbai, klojinių, pastolių, konstrukcijų montavimas ir hidroizoliavimas. Atlieka vidaus ir išorės apdailą.
Informacija apie UAB „MT CONSTRUCTION“
669 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 572 €
25% uždirba 572-667 €
25% uždirba 667-804 €
25% uždirba nuo 804 €
Vadovas: Arūnė Milgevičienė