Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Statybininkas (-ė) (bendrastatybiniams darbams)

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Bendrastatybiniai darbai daugiabučiuose namuose: remontas, mūrijimas, tinkavimas, glaistymas, dažymas ir pan.;
  • Statybų įrangos, medžiagų pristatymas iš sandėlio į darbo vietą;
  • Atliktų darbų registravimas vidinėje sistemoje (išmaniuoju telefonu).

Reikalavimai

  • Statybos srities žinios, patirtis;
  • Pareigingumas bei atsakingumas;
  • CE kategorijos vairuotojo pažymėjimas (būtina);
  • Aukštalipio pažymėjimas - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą sėkmingai veikiančioje, perspektyvioje įmonių grupėje;
  • Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokamas fiksuotas darbo užmokestis ir priedai.

UAB „Pastatų meistrai“ – „Civinity“ įmonių grupės narė, veikianti su „Civinity Solutions“ prekės ženklu. Įmonės veiklos sritys: įvairios paskirties pastatų techninė priežiūra, statybos, elektros, šilumos, santechnikos ir kiti inžineriniai darbai, valymas, teritorijų tvarkymas.

Siekiame tapti savo srities rinkos lyderiais – UAB „Pastatų meistrai“ dirba daugiau nei 230 įvairių sričių specialistų.