Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Sanxi“
More about company »

Statybininkas

2600-3598 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Sanxi“

Darbo pobūdis

Ieškome plataus profilio statybininkų. Dirbsite 2 - 4 žmonių komandoje. Darbo diena prasideda nuo 7 – 8 val. iki 16 – 18 (priklausomai nuo objekto).

Reikalavimai

Darbo patirtis ne mažiau nei 2 metai savo specialybėje.
Sveikatos būklė leidžianti dirbti fizinį darbą
Gebėjimas kalbėti vokiečių, anglų kalbomis – privalumas
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas – privalumas. Turint teisę vairuoti Jums bus priskirtas automobilis bei piniginis priedas prie mėnesinio atlyginimo

Mes jums siūlome

Atlyginimas priklausys nuo Jūsų asmeniniu gebėjimu dirbti.
Jeigu susidomėjote mūsų pasiūlymu, mes Jums pažadame:
Apmokėti Jūsų kelionę iš Lietuvos į Vokietiją
Suteikti nuvežimo į darbo vietą, bei parvežimo į gyvenamąją vietą paslaugas
Turime galimybę Jus apgyvendinti Berlyne arba Rostoko mieste šalia jūros

Atlyginimas

2600-3598 €/mėn. į rankas
UAB „Sanxi“

UAB „Sanxi“

Mes esame sėkmingai dirbanti įmonė ir turime partnerius Lietuvoje ir kitose Europos sąjungos valstybėse.
informacija apie UAB „Sanxi“
11
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2018 m.