Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "DEPO DIY LT"
More about company »

Statybinių medžiagų skyriaus pardavėjos (-ai) VILNIUJE

Vilnius - UAB "DEPO DIY LT"

Darbo pobūdis

  • Į klientą orientuota, pozityvi ir dėmesinga asmenybė
  • Ryžtas mokytis ir įgyti naujų žinių
  • Pirmenybė teikiama kandidatams, turintiems patirties prekiaujant statybinėmis ir apdailos medžiagomis

Reikalavimai

  • Dėmesys klientui
  • Parduoti prekes ir paslaugas
  • Išdėstyti prekes ir kainų etiketes
  • Palaikyti švarą ir tvarką
  • Nuolat tobulinti žinias apie prekes

Mes jums siūlome

Pardavėjams su patirtimi bruto atlyginimą nuo 3,85 EUR/h
Pardavėjams su patirtimi panašioje srityje bruto atlyginimą nuo 4,45 EUR/h
Tobulėjimo galimybes
Atlyginimo didinimą, kylant kvalifikacijai ir didėjant darbo stažui
Dinamišką ir įdomų darbą
Socialines garantijas

Priimk iššūkį!

Užpildyk paraiškos anketą parduotuvės Informacijos centre
Pateik paraišką šioje interneto svetainėje

Nuobodu nebus!

Informuojame – Jūsų kreipimosi dokumentuose nurodyti asmens duomenys bus apdorojami šios atrankos konkurso tikslais. Duomenų tvarkytojas yra UAB „DEPO DIY LT“ (į. k. ), Konstitucijos pr. 7, Vilniaus m. sav., LT- Vilniaus m., Lietuva.

DEPO - namams, sodui, remontui.

Mūsų parduotuvės mastai yra įkvepiantis iššūkis profesionaliems, tikslingai dirbantiems ir ryžtingiems žmonėms. Pasinaudok galimybe atskleisti savo gebėjimus!
Įmonėje vid. atlyginimas 765€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)