Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Vilniaus Lytagra“
More about company »

Statybinių medžiagų skyriaus vedėjas

Nuo 950 €/mėn. Į rankas
Vilnius - AB „Vilniaus Lytagra“

Darbo pobūdis

Prekybos centrui reikalingas statybinių medžiagų skyriaus vedėjas.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis - privalumas
  • Darbas su autokrautuvu - privalumas
  • Atsakingumas, darbštumas

Mes jums siūlome

  • Darbą patikimoje, stabilioje įmonėje,
  • visas socialines garantijas.

Pateikdami savo gyvenimą aprašymą, Jūs teikiate AB „Vilniaus Lytagra“ savo asmens duomenis. Vykdydami ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimus, informuojame Jus, kad tinkamo kandidato į laisvą darbo vietą atrankos tikslu AB „Vilniaus Lytagra“ tvarkys Jūsų gyvenimo aprašyme nurodytus asmens duomenis. Pasibaigus darbuotojų atrankai ir priėmus kandidatą į darbą, visų kitų neatrinktų kandidatų asmens duomenys bus sunaikinti ir toliau nebetvarkomi. Jeigu nesutinkate, kad aukščiau nurodytu tikslu AB „Vilniaus Lytagra“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis, Jūs turite teisę nepretenduoti į siūlomą darbo vietą ir gyvenimo aprašymo neteikti.

Atlyginimas

Nuo 950 €/mėn. į rankas

AB "Vilniaus Lytagra"
informacija apie AB „Vilniaus Lytagra“
1479 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
73
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1159 €
25% uždirba 1159-1447 €
25% uždirba 1447-1626 €
25% uždirba nuo 1626 €