Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Statybinių medžiagų tiekimo vadybininkas

Vilnius - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

  • Statybinių medžiagų (vidaus inžinerinių sistemų projektams) prekių pirkimų planavimas, organizavimas ir kontrolė atsižvelgiant į įmonės poreikius;
  • Naujų tiekėjų paieška, sutarčių rengimas ir sudarymas;
  • Kitos funkcijos, reikalingos efektyviam pirkimų procesui užtikrinti;
  • Ryšių su esamais klientais, tiekėjais Lietuvoje ir užsienyje palaikymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Statybinių medžiagų pirkimo patirtis;
  • Statybinių medžiagų rinkos išmanymas (pageidautina pastatų vidaus inžinerinių sistemų produktų);
  • Geri komunikavimo ir derybų įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuterinėmis programomis (MS Office) įgūdžiai;
  • Savarankiškumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, novatoriškumas, analitinis mąstymas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlygį ir puikias darbo sąlygas, draugišką kolektyvą;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Galimybes tobulinti savo srities žinias ir įgūdžius;
  • Karjeros perspektyvas jaunoje sparčiai augančioje statybos kompanijoje.

Mūsų klientei - augančiai statybų bendrovei, atliekančiai pastatų vidaus inžinerinių sistemų (šildymo, vėdinimo, vandentiekio, nuotekų ir kt.) projektavimą, montavimą ir priežiūrą, šiuo metu darbui Vilniuje reikalingas Statybinių medžiagų tiekimo vadybininkas.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: + 370 5 .
Kontaktinis asmuo: Kristina.