Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ARKADA“

Statybos dailidė

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „ARKADA“

Darbo pobūdis

Apdailos darbai statyboje. Gipskartonio konstrukcijų montavimas, grindų betonavimas, parketlenčių grindų klojimas, langų ir durų montavimas.

Atlyginimas mokamas pagal įkainius. Įmonės atlyginimų mediana liepos mėn. 1841,03 €.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis statyboje apdailos darbuose.

Įmonė siūlo

Atlyginimą pagal įkainius.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Įmonės atlyginimų mediana liepos mėn. 1841,03 €.

Nekilnojamas turtas – plėtra, pardavimas ir priežiūra, gyvenamųjų namų statyba – statytojas ir generalinis rangovas, savo jėgomis atliekantis visus statybos darbus – tokios šiuo metu yra pagrindinės uždarosios akcinės bendrovės ARKADA veiklos sritys.
informacija apie UAB „ARKADA“
2797 €
Vid. atlyginimas bruto
(84% didesnis už LT vidurkį)
99
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2195 €
25% uždirba 2195-2659 €
25% uždirba 2659-3073 €
25% uždirba nuo 3073 €