Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Daimena“

Statybos darbų darbininkas, (-ė)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Kėdainiai, Jonava - UAB „Daimena“

Darbo pobūdis

Bendrastatybiniai darbai plataus profilio statybininkams.

Reikalavimai darbuotojui

Stabilus ir visada laiku mokamas, darbo rezultatus atitinkantis atlyginimas;
Užtikrinamos visos socialinės garantijos.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

UAB “DAIMENA” – organizacija, vienijanti aukštos kvalifikacijos, didelę patirtį ir atsakingą požiūrį turinčią komandą. Pagrindinės veiklos:
Bendrastybiniai darbai,
Projektavimo darbai,
Genrangos darbai.
Atsakingas komandos požiūris bei kryptingas tikslo siekimas įgalina mus sėkmingai įvykdyti įvairaus masto ir sudėtingumo projektus, nuo viešosios paskirties, administracinių, komercinių iki sudėtingų inžinerinių kitų statinių.
informacija apie UAB „Daimena“
2066 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
41
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1798 €
25% uždirba 1798-2219 €
25% uždirba 2219-2382 €
25% uždirba nuo 2382 €