Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Expolita“
More about company »

Statybos darbų vadovas

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Alytus - UAB „Expolita“

Darbo pobūdis

Organizuoti ir užtikrinti statybos darbų atlikimą pagal nustatytus terminus;
Koordinuoti statybos darbų vadovo asistentų darbus objektuose;
Bendradarbiauti su užsakovais ir subrangovais statybos darbų valdymo klausimais;
Laikytis darbų vykdymo technologijų bei kokybės užtikrinimo / kontrolės reikalavimų;
Ruošti dokumentaciją, susijusią su statybų vykdymu ir priežiūra;
Užtikrinti darbų saugos reikalavimų vykdymą statybos objekte

Reikalavimai

Darbo patirtis dirbant analogišką darbą;
Kvalifikacijos atestatas;
Turėti vairuotoj teises (B kategorija)
Kontrolės ir planavimo įgūdžiai

Mes jums siūlome

Kvalifikacijos tobulinimo kursai;
Darbo telefonas;
Automobilis;
Draudimas;
Darbą jauname ir draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu.

UAB "Expolita" atlieka visus statybos darbus Pietų Lietuvoje. Įmonėje nuolatos dirba apie 50 darbuotojų.
Informacija apie UAB „Expolita“
803 €
Vid. atlyginimas bruto
44
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 645 €
25% uždirba 645-820 €
25% uždirba 820-963 €
25% uždirba nuo 963 €
Vadovas: Vytas Arbačiauskas