Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „STATAUTA“

Statybos darbų vadovas (-ė)

900-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „STATAUTA“

Darbo pobūdis

  • Statybos objektų darbų planavimas, organizavimas ir jų vykdymo kontrolė kokybės ir laiko atžvilgiu;
  • Darbų paskirstymas, atlikimo kontrolė paskirtiems darbuotojams;
  • Subrangovų darbų eigos koordinavimas ir kontrolė;
  • Statybos objektui reikalingų medžiagų, mechanizmų poreikio paruošimas pirkimų skyriui ir pirkimų vykdymo kontrolė;
  • Mechanizmų naudojimo kontrolė, darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos, civilinės saugos, higienos ir aplinkosaugos reikalavimų laikymosi užtikrinimas bei kontrolė;
  • Faktinių atliktų darbų kiekių apmatavimai, vertinimas.
  • Darbų eigos ataskaita ir statybos techninės dokumentacijos rengimas;
  • Techninių klausimų sprendimas su užsakovais ir projektuotojais.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, atsakingumas, kruopštumas, lankstumas, puikūs analitiniai sugebėjimai;
  • Darbo patirtis statybos vadovo / projekto vadovo / statinio statybos techninės priežiūros pareigose;
  • Statybos darbų planavimo, organizavimo, kokybės kontrolės įgūdžiai;
  • Sugebėjimas deleguoti užduotis, dirbti komandoje, prisiimti atsakomybę, priimti argumentuotus sprendimus, bendradarbiauti su įvairiais žmonėmis;
  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, MS Office, AutoCAD.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Papildomų naudų paketą;
  • Įdomų darbą profesionaliame, dinamiškame ir draugiškame kolektyve;
  • Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas ilgalaikę inžinerinę patirtį turinčioje kompanijoje;
  • Profesinio, asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes, mokymus.

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklausys nuo kandidato darbo patirties ir rezultatų, ir bus plačiau aptariamas ir sutariamas derybų su pasirinktu kandidatu metu. Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos eigą informuosime tik pokalbiui pasirinktus kandidatus.
Informuojame, kad visų atrankoje dėl darbo UAB „Statauta“ dalyvaujančių (savo CV atsiuntusių, atnešusių ar kitais būdais perdavusių) kandidatų duomenis tvarkysime naujo darbuotojo atrankos organizavimo tikslu ir saugosime UAB „Statauta“ duomenų bazėje vienerius metus.

UAB „Statauta“ kviečia prisijungti prie aukštos kvalifikacijos specialistų komandos, kurie yra sukaupę didelę darbinę patirtį. Savo veiklą grindžiame atsakingumu, kokybe, profesionalumu.
Pagrindinės įmonės veiklos sritys:
  • konsultavimas racionaliems projektų įgyvendinimo sprendimams priimti;
  • žemės darbai;
  • statinių konstrukcijų statybos ir montavimo darbai;
  • stogų įrengimo darbai;
  • statinių vidaus ir išorės apdailos darbai;
  • dokumentų tvarkymas objektų pridavimui.
Vertiname savo darbuotojus, suteikiame jiems karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes. Suteikiame galimybes kelti savo kvalifikaciją, įgyti žinių apie naujausias technologijas.
Mes nuolat ieškome talentingų ir profesionalių specialistų, kurie dirba atsižvelgdami į aukštus veiklos standartus, siekia geriausių rezultatų, užsibrėžtų tikslų bei prisiima atsakomybę už savo veiksmus.
informacija apie UAB „STATAUTA“
9
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.