CV House

STATYBOS DARBŲ VADOVAS (-Ė)

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - CV House

Darbo pobūdis

  • Statybos procesų, susijusių su objekto projekto vykdymu, planavimas, koordinavimas ir valdymas;
  • Bendravimas su subrangovais;
  • Vykdomų darbų paskirstymas ir kontrolė, tinkamo darbų vykdymo kontrolė;
  • Darbų terminų ir kokybės užtikrinimas;
  • Vadovavimas pavaldžių darbuotojų grupei;
  • Saugaus darbo, gaisrinės saugos, aplinkos apsaugos ir kt. reikalavimų užtikrinimas;
  • Resursų valdymas;
  • Reikiamos dokumentacijos rengimas ir pateikimas.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis darbų vadovo pozicijoje ne mažiaus nei 2 metai;
  • Puikūs organizaciniai įgūdžiai, darbo komandoje patirtis.

Mes siūlome:

  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Atsakingą darbą profesionalioje komandoje;
  • Vertingą patirtį ir tobulėjimo galimybes;
  • Galimybę mokytis ar studijuoti.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas
CV House

CV House

Specialistų ir vadovų atrankos.