Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Nerda“

Statybos darbų vadovas (-ė) (Kelių statyba)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Alytus - UAB „Nerda“

Darbo pobūdis

Įvairios paskirties statybos, remonto, rekonstrukcijos, kelių tiesimo darbų organizavimas ir vykdymas pagal patvirtiną ir pateiktą projektinę – sąmatinę dokumentaciją.
Statybos darbų planavimas, bei priežiūra statybos objektuose.
Suplanuotų darbų atlikimo terminų laikymąsis bei kokybės kontrolė.
Statybinės techninės dokumentacijos vedimas.
Darbų saugos užtikrinimas ir kokybės kontrolė objektuose.
Darbas numatomas Pietų Lietuvos teritorijoje.

Reikalavimai

Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
Statybos techninių bei teisinių reglamentų ir procesų išmanymas;
Gebėjimas skaityti, analizuoti projektus bei techninę dokumentaciją;
Sėkminga statybos projektų/darbų vadovo patirtis (ne mažiau nei 3 metai);
Atsakingumas, pareigingumas, orientacija į kokybišką rezultatą;
Galiojantis kvalifikacijos atestatas;
Kompiuterinis raštingumas;
Vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

Aktyvų, dinamišką darbą;
Tobulėjimo galimybes;
Nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą ir papildomas motyvacines priemones, taikomas įmonės darbuotojams;
Visas socialines garantijas;
Visas darbui reikalingas priemones;
Papildomą draudimą.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
UAB „Nerda“

UAB „Nerda“

UAB „Nerda“ – 2011 m. įkurta, atestuota statybos bendrovė, kurios teikiamų paslaugų pakete - bendrastatybiniai darbai, pastatų inžinerinių sistemų ir lauko inžinerinių tinklų montavimo, teritorijų aplinkos tvarkymo, gerbūvio, kelių įrengimo, pastatų griovimo, projektavimo darbai bei statybos techninė priežiūra ir statybos objektų valdymas.
informacija apie UAB „Nerda“
1143 €
Vid. atlyginimas bruto
48
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 669 €
25% uždirba 669-771 €
25% uždirba 771-1147 €
25% uždirba nuo 1147 €