Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „RNDV statyba“

Statybos darbų vadovas (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „RNDV statyba“

Darbo pobūdis

RNDV Statyba – yra atestuota ypatingų statinių ir kultūros paveldo statybos rangos kompanija. Šiuo metu turime atvirą poziciją statybos darbų vadovo (-ės). Jei ieškote darbo aplinkos, kurioje galėtumėte kurti, įgyvendinti naujas idėjas, panaudoti savo patirtį ir tapti unikalių projektų dalimi - galbūt ši pozicija kaip tik Jums?

  • Statybos objekto darbų planavimas, organizavimas ir kontrolė pagal patvirtintą projektą;
  • Dalyvavimas bendraujant su užsakovais, projektuotojais ir techniniais prižiūrėtojais;
  • Darbuotojų ir subrangovų darbo eigos koordinavimas ir kontrolė;
  • Resursų bei medžiagų poreikių nustatymas, užsakymas, jų kontrolė;
  • Atliktų darbų tikrinimas ir priėmimas;
  • Statinio užbaigimo ir pridavimo planavimas ir koordinavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Išsilavinimas statybos inžinerijos srityje;
  • Galiojančio Statinio statybos vadovo kvalifikacijos atestatas;
  • Statybos projektinės ir techninės dokumentacijos išmanymas;
  • Kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
  • Gebėjimas skaityti, analizuoti projektus, techninę dokumentaciją, savarankiškai organizuoti savo veiklą;
  • Puikūs darbų planavimo, organizavimo bei koordinavimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
  • Darbą stabiliai dirbančioje kompanijoje;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Laiku mokamą, konkurencingą bei Jūsų kvalifikaciją atitinkantį darbo atlygį.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas
Siųsdami savo CV, Jūs sutinkate kad jūsų pateikti asmeniniai duomenys bus saugomi vidinėje RNDV įmonių grupės duomenų sistemoje visą atrankos laikotarpį.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo kandidato turimos patirties ir kompetencijų.

Mes esame RNDV įmonių grupė – viena didžiausių statybos paslaugų teikėjų Europoje. Daugiau nei 1500 gamybos, projektų valdymo ir administracijos darbuotojų, kurių kompetencijos, patirtis ir profesionalus komandinis darbas slypi už šimtų įgyvendintų projektų.

UAB "RNDV Statyba" įmonė, priklausanti RNDV įmonių grupei. Atestuota ypatingų statinių ir kultūros paveldo statybos rangos kompanija, dirbanti kaip generalinė rangovė, aktyviai dalyvaujanti renovacijos projektuose bei atliekanti visus bendruosius statybos darbus.