UAB „Personalo valdymo sistemos“

Statybos darbų vadovas (-ė)

Nuo 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Tavo darbo pobūdis būtų:

Darbų planavimas statybos aikštelėje;
Organizuoti ir planuoti savalaikį bei kokybišką statybos darbų atlikimą;
Efektyvus medžiagų ir mechanizmų panaudojimo užtikrinimas;
Darbų saugos, darbo ir aplinkos reikalavimų žinojimas bei laikymasis;
Bendravimas su klientais, tiekėjais ir gen. rangovais;
Kiti statybos darbų vadovui priskirti darbai.

Reikalavimai:

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (statybų inžinerija);
Būtinas ypatingo statinio darbų vadovo atestatą;
Nemažesnė nei 2 metų darbų vadovo darbo patirtį;
Išmanyti statybos technologinius procesus;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Asmeninės savybės: puikūs vadovavimo, ir darbų organizavimo įgūdžiai.

Mes siūlome:

Atsakingą darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
Profesinio tobulėjimo perspektyvas;
Konkurencingą atlyginimą;
Suteikiame darbui reikalingas priemones;
Apgyvendinimą (atvykstantiems iš kito miesto).

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

Atlyginimas

Nuo 3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - sėkmingai dirbanti statybinė įmonė, į savo komandą Panevėžyje, prasidėjus naujo objekto statybai, kviečia STATYBOS DARBŲ VADOVĄ (-Ę).