Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „RNDV statyba“

Statybos darbų vadovas (-ė) Šiauliuose

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Šiauliai, Joniškis, Radviliškis - UAB „RNDV statyba“

Darbo pobūdis

RNDV Statyba – bendrovė, teikianti aukščiausios kokybės statybos darbus ir sėkmingai vykdanti rekonstrukcijos ir naujos statybos projektus visoje Lietuvoje į savo augančią komandą kviečia prisijungti Darbų vadovą. Pagrindinės Jūsų užduotys būtų:
1) naujos statybos projekto darbų planavimas, organizavimas, vykdymo kontrolė;
2) statybos objekto darbų atlikimo terminų kontrolė ir kokybės užtikrinimas
3) statybos objektui reikalingų medžiagų, mechanizmų poreikio paruošimas pirkimų skyriui ir pirkimų vykdymo kontrolė;
4) sudarytų sutarčių su subrangovais ir subrangovų darbų vykdymo kontrolė;
5) darbų eigos ataskaitų ir statybos techninės dokumentacijos rengimas;
6) atliktų darbų kiekių skaičiavimas;
7) techninių klausimų sprendimas su užsakovais ir projektuotojais;
8) kasdieninių projekto veiklų koordinavimas, informacijos paieška, apibendrinimas ir kitų pavestų užduočių organizavimas ir vykdymas.
9) pagalba Statinio statybos vadovui;

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis statybos inžinerinis išsilavinimas;
Darbų vadovo ar projekto vadovo darbo patirtis (Nauja statyba);
Statinio statybos darbų vadovo atestatas (privalumas);
Gebėjimas atlikti kelias užduotis vienu metu, gebėjimas dirbti nepriklausomai ir komandoje;
Statybos procesų išmanymas;
Iniciatyvumas, atsakingumas, organizuotumas;
Kompiuterinis raštingumas: Autocad (pagrindai) MS word, MS Excell, MS Project

Mes jums siūlome

Dalyvavimą naujos statybos projekte;
saviraiškos ir profesinio tobulėjimo galimybes, kvalifikacijos kėlimo galimybes;
profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę.
stabilų, motyvuojantį bei darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą (nuo 1000 – 1500 Eur Neto) galimybę augti kartu su kompanija ir tapti savo srities profesionalu

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

RNDV Statyba – atestuota ypatingų statinių ir kultūros paveldo statybos rangos kompanija, dirbanti kaip generalinė rangovė, aktyviai dalyvaujanti renovacijos projektuose bei atliekanti visus bendruosius statybos darbus.