Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Eikos statyba"
More about company »

Statybos darbų vadovas (ė)

Vilnius - UAB "Eikos statyba"

Darbo pobūdis

  • Projektų valdymas (planavimas, perplanavimas, kontrolė);
  • Darbų įgyvendinimo grafikų sudarymas ir jų vykdymo kontrolė;
  • Subrangovų darbo koordinavimas;
  • Biudžetavimas. Numatyto biudžeto laikymosi kontrolė;
  • Rangos sutarčių sudarymo/papildymo koordinavimas;
  • Draudimų procedūrų valdymas ir kt.
  • Darbų planavimas ir organizavimas objektuose;
  • Medžiagų tiekimas;
  • Vadovavimas darbuotojų komandai, darbų paskirstymas, darbuotojų darbo apskaitos vedimas;
  • Subrangovų darbų kontrolė, priežiūra;
  • Darbų pridavimas užsakovams;
  • Techninių klausimų derinimas su užsakovų atstovais;
  • Darbų saugos ir kokybės užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis statybos/inžinerinis išsilavinimas;
  • Kvalifikacijos atestatas;
  • Komandos formavimas, vadovavimas;
  • Kompiuterinės žinios;
  • Problemų sprendimo, darbo komandoje, bendravimo įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Analogiško darbo patirtis 2-3 metai.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Karjeros, tobulėjimo galimybes;
  • Kompetenciją, patirtį ir rezultatus atitinkantį atlygį.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB „Eikos statyba“ – viena pajėgiausių Lietuvos statybos kompanijų, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos, pastatų renovacijos ir rekonstravimo patirtį. „Eikos statyba“ teikia platų paslaugų paketą nuo dalinių apdailos darbų iki generalinio rangovo funkcijų.
Tel.:
Informacija apie UAB "Eikos statyba"
1255 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
158
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 715 €
25% uždirba 715-1049 €
25% uždirba 1049-1381 €
25% uždirba nuo 1381 €
Vadovas: Almantas Čebanauskas