Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Valvista"
More about company »

STATYBOS DARBŲ VADOVAS (-Ė)

1500–2000 Eur
Vilnius - UAB "Valvista"

Darbo pobūdis

Pramoninių betoninių grindų įrengimo darbų, kitų statybinių darbų organizavimas ir priežiūra;
Techninės dokumentacijos ruošimas ir pildymas;
Pavaldžių darbuotojų/brigadų darbų koordinavimas, užduočių skirstymas ir jų vykdymo priežiūra;
Darbų saugos ir kokybės reikalavimų užtikrinimas;
Numatomų objektui resursų kontrolė;
Sąmatų sudarymas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (statybų inžinerija);
2 metų statybos darbų vadovo patirtis;
Statybos darbų vadovo atestatas (pageidautina);
Geri laiko planavimo, darbų organizavimo ir komunikaciniai įgūdžiai;
Gebėjimas vadovauti komandai, organizuoti darbą;
Statybos procesų išmanymas;
Mokėjimas dirbti AutoCad, Excel ir Word kompiuterio programomis;
Savarankiškumas;
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija.

Mes jums siūlome

Atsakingą, įdomų ir savarankišką darbą, profesinio tobulėjimo galimybes;
Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą;
Puikias darbo sąlygas ir visas reikalingas darbo priemones;
Įmonės automobilį.

Atlyginimas

1500–2000 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Pagrindinis UAB „VALVISTA“ darbo profilis – gyvenamųjų namų statyba, betoninių grindų paruošimo ir betonavimo darbai.
Informacija apie UAB "Valvista"
768 €
Vid. atlyginimas bruto
23
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Valdas Adomavičius