Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Talent Lab
More about company »

STATYBOS DARBŲ VADOVAS (-Ė)

Vilnius - Talent Lab

Darbo pobūdis

  • Atliekamų statybos darbų objektuose planavimas, organizavimas ir kokybės kontrolė;
  • Subrangovų darbo organizavimas ir kontrolė;
  • Darbų įvykdymo grafiko kontrolė ir užtikrinimas (biudžeto ir terminų valdymas);
  • Techninės dokumentacijos ruošimas ir savalaikis tvarkymas;
  • Efektyvaus medžiagų ir mechanizmų tiekimo bei panaudojimo užtikrinimas;
  • Darbų saugos ir aplinkosaugos reikalavimų laikymosi statybvietėje priežiūra.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina statybų, inžinerijos ar pan. srityse);
  • Statybos darbų vadovo darbo patirtis (pageidautina statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovo kvalifikacijos atestatas);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas, vadovavimo ir organizaciniai įgūdžiai.

Mūsų klientas Jums siūlo

  • Įdomius projektus;
  • Konkurencingą ir kompetencijas atitinkantį atlygį;
  • Visas socialines garantijas bei darbui reikalingas priemones;
  • Profesionalų bei iššūkių nebijantį kolektyvą stabiliai veikiančioje kompanijoje!
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – sėkmingai veikianti viena didžiausių Lietuvos statybos ir inžinerinių darbų įmonių. Kompanija jau 20 metų yra aktyvi rinkos dalyvė bei svarią pridėtinę vertę kurianti įmonė, kurios veikla grindžiama žiniomis, verslumu ir socialine atsakomybe. Jei siekiate iššūkių, norite dirbti profesionalų komandoje ir atitinkate keliamus reikalavimus – kviečiame prisijungti! Šiuo metu įmonė ieško STATYBOS DARBŲ VADOVO (-ĖS)!
Daugiau informacijos rasite talentlab.lt