Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kalvasta“

STATYBOS DARBŲ VADOVAS (-Ė)

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Kalvasta“

Darbo pobūdis

  • Statybos procesų, susijusių su statinio statybos projekto vykdymu, planavimas, koordinavimas, ir valdymas;
  • Vykdomų darbų paskirstymas ir kontrolė, tinkama darbų vykdymo kontrolė;
  • Statybos darbų terminų ir kokybės užtikrinimas;
  • Vadovavimas pavaldžių darbuotojų grupei;
  • Saugaus darbo, gaisrinės saugos, aplinkos apsaugos ir kt. reikalavimų užtikrinimas;
  • Numatytų resursų kontrolė, medžiagų užsakymas;
  • Reikiamos dokumentacijos rengimas ir pateikimas.

Reikalavimai

  • Statinio statybos vadovo ir/arba ypatingo statinio
statybos vadovo kvalifikacijos atestatas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Darbų saugos instrukcijų žinojimas;
  • Išsilavinimas – Universitetinis/Aukštasis;
  • Mokymo/studijų programa - Statybos inžinerija;
  • Profesinė kvalifikacija – Inžinierius;
  • Vairuotojo pažymėjimas;

Mes jums siūlome

  • Darbą sėkmingai veikiančioje organizacijoje;
  • Pozityvų ir draugišką kolektyvą;
  • Lūkesčius atitinkančią darbo aplinką ir priemones;

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas

Statybų veikla užsiimanti kompanija
informacija apie UAB „Kalvasta“
1364 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
96
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 607 €
25% uždirba 607-1228 €
25% uždirba 1228-1580 €
25% uždirba nuo 1580 €