Statybos darbų vadovas (-ė)

2600-3600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Elektrėnai, Lentvaris - UAB „Interresta“

Pagrindinės atsakomybės:

  • Darbų organizavimas vykdomuose statybos objektuose;
  • Vykdomų darbų kokybės bei terminų kontrolė;
  • Darbų ir priešgaisrinės saugos reikalavimų užtikrinimas statybos objektuose;
  • Vadovavimas darbuotojams statybų objektuose;
  • Techninės dokumentacijos bei atliktų darbo aktų rengimas;
  • Techninių klausimų sprendimas su užsakovais bei projektuotojais.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis išsilavinimas statybos inžinerijos srityje;
  • Statybos darbų vadovo kvalifikacijos atestatas;
  • Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis einant statybos darbų vadovo pareigas;
  • Savarankiškumas bei organizaciniai įgūdžiai;
  • Atsakingumas, dėmesys detalėms;
  • Sugebėjimas veikti stresinėse situacijose bei efektyviai spręsti iškilusius klausimus;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Rusų kalbos žinios (privalumas).

Mes siūlome:

  • Konkurencingą darbo užmokestį atsižvelgiant į turimas žinias, patirtį bei kompetencijas;
  • Darbą šiuolaikiškoje, dinamiškoje, sėkmingai augančioje įmonėje;
  • Galimybę dirbti su įdomiais projektais visoje Lietuvoje;
  • Įmonės automobilį;
  • Motyvacinį paketą (sveikatinimosi diena, mokymosi bei kvalifikacijos kėlimo galimybės ir kt.).

Atlyginimas

2600-3600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Interresta“

UAB “Interresta” –tai solidžią 19 metų patirtį turinti, auganti įmonių grupė, besispecializuojanti generalinės rangos, statybų bei nekilnojamo turto vystymo srityse. Pagrindinis mūsų tikslas - kokybiškai ir laiku įgyvendinami projektai, modernios idėjos ir šiuolaikinis požiūris į statybą.
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Interresta“
1304 €
Vid. atlyginimas bruto
72
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1100 €
25% uždirba 1100-1104 €
25% uždirba 1104-1154 €
25% uždirba nuo 1154 €