Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MT Group“

Statybos darbų vadovas (-ė)

Nuo 2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „MT Group“

Darbo aprašymas:

Savo darbais prisidedame prie tvarios energetikos tinklo kūrimo Europoje – tai yra mūsų veiklos prasmė ir variklis. Šiuo metu į komandą kviečiame prisijungti savo darbą mylintį (-čią) statybos vadovą (-ę), kuris/-i bus atsakingas/-a už:

  • Vykdomų statybos darbų organizavimą (inžinerinių tinklų įrengimas) ir priežiūrą objektuose
  • Darbų atlikimo grafikų sudarymą ir jų vykdymo kontrolę
  • Subrangovų atliekamų darbų koordinavimą
  • Objektui numatytų išteklių (finansinių, medžiagų ir kt.) kontrolę
  • Statybos žurnalų pildymą
  • Statybos objekto kaštų kontrolę
  • Kitų statybos vadovui priskirtinų funkcijų atlikimą

Reikalavimai:

  • Aukštesnysis išsilavinimas (statybinis/techninis/inžinerinis)
  • Analogiško darbo patirtis (didelis privalumas, bet gali būti pakeistas dideliu noru ir pastangomis)
  • Lenkų kalbos žinios (didelis privalumas)
  • Anglų kalbos žinios (didelis privalumas)
  • Vairuotojo pažymėjimas
  • Statybos proceso ir technologijų išmanymas
  • Suvirinimo technologijos išmanymas (didelis privalumas)
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, atsakingumas, iniciatyvumas, greita orientacija
  • Organizaciniai gebėjimai ir geri bendravimo įgūdžiai
  • Galimybė išvykti į komandiruotes užsienyje

Mes siūlome:

  • Darbą sėkmingai veikiančioje, nuolat tobulėjančioje tarptautinius projektus vykdančioje įmonėje
  • Jaunatvišką ir draugišką darbo kolektyvą
  • Modernius darbo įrankius
  • Įdomų, iššūkių kupiną ir dinamišką darbą
  • Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes
  • Papildomą sveikatos draudimą

Darbo vieta: Lietuva/Užsienis
Priėmimo data: iš karto
Darbo pobūdis: pilna darbo diena

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. į rankas

UAB „MT Group“ specializuojasi energetikos sektoriuje ir vykdo statybos bei sunkiosios pramonės projektus. Daugelis vykdomų projektų yra valstybinės svarbos bei neretai reikšmingi net viso Baltijos regiono mastu.
Šiuo metu ieškome Statybos darbų vadovų/-ių, kurie/-ios bus atsakingi/-os už statybos darbų organizavimą ir tinkamo vykdymo kontrolę.
informacija apie UAB „MT Group“
3155 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
92
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1799 €
25% uždirba 1799-2743 €
25% uždirba 2743-3430 €
25% uždirba nuo 3430 €