UAB „Rimgauda“

Statybos darbų vadovas/-ė

1700-2200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Rimgauda“

Darbo pobūdis

Ieškome statybos darbų vadovo lauko šilumos tinklų objektuose.

Darbas apima objekto planavimą, vykdymą, išlaidų skaičiavimą, darbininkų darbo koordinavimą, objektų pridavimo darbus.

Reikalavimai

Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (profesinis ar universitetinis bakalauras);
Bent 3 metų panašaus darbo patirtis;
Specialiųjų statybos darbų vadovo atestatas ir kiti kvalifikacijos pažymėjimai būtų privalumas;

Mes jums siūlome

Kvalifikacijos kėlimo ir tobulėjimo galimybes;
Įmonės automobilį, nešiojamąjį kompiuterį, telefoną, darbo drabužius;
Darbą draugiškame kolektyve;
Konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

1700-2200 €/mėn. į rankas

UAB "RIMGAUDA" - Inžinerinės infrastruktūros statybos lyderė, įgyvendinanti reikšmingus dujotiekio, vandentiekio ir nuotekų, šildymo sistemų projektus viešajame ir verslo sektoriuose, taip pat įrengianti namo inžinerines sistemas privatiems klientams. Bendrovė siūlo visas paslaugas nuo projektavimo, diegimo iki veikiančios sistemos priežiūros. Technologinių inovacijų taikymas, ilgametė patirtis, atsakingas požiūris į klientus, partnerius, darbuotojus ir aplinką pelno pasitikėjimą bei pripažinimą.
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Rimgauda“
1346 €
Vid. atlyginimas bruto
78
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 995 €
25% uždirba 995-1293 €
25% uždirba 1293-1506 €
25% uždirba nuo 1506 €