Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Altos granitas“
More about company »

Statybos darbų vadovas (gerbūvis)

Nuo 1200 Eur
Vilnius - UAB „Altos granitas“

Darbo pobūdis

  • Kelių, gatvių tiesimas (kelio bortų, šaligatvio dangų, pagrindų įrengimas);
  • Organizuoti darbus objektuose, juos kontroliuoti, derinti su užsakovais, užtikrinti savalaikį medžiagų užsakymą, ruošti dokumentus, kontroliuoti darbų saugą.

Reikalavimai

  • Laukiame kandidatų, išmanančių statybos darbų valdymą, statybos technologinius procesus, statybos techninius reglamentus.
  • Statybos teisės aktų išmanymas;
  • Kompiuterinis raštingumas – Microsoft Excel, Word , Autocad;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Savarankiškumas, atsakingumas, iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Kvalifikacijos kėlimo bei gebėjimų tobulinimo galimybes;
  • Visas socialines garantijas (konkretus atlyginimas – derybų objektas).

Atlyginimas

Nuo 1200 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB Altos Granitas veiklą pradėjo vykdyti 2017 m. pabaigoje ir yra įmonių grupės dalis kartu su Skandinaviško kapitalo įmonėmis.
Per šį laikotarpį kartu su partneriais jau įgyvendinome daugiau kaip 10 įvairios apimties projektų skirtinguose Lietuvos miestuose. Esame stiprūs ir paklausūs gerbūvio darbų ir granito pardavimų srityje. Sukaupę stiprią kvalifikuotos darbo jėgos patirtį, atestuotus statybos vadovus ir savo srities profesionalus, todėl dirbame greitai, lanksčiai ir laikantis aukščiausios kokybės prekių ir paslaugų standartų.
Informacija apie UAB „Altos granitas“
933 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Vitalij Romancevič