Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Viconus“

Statybos darbų vadovas

1400-1600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Viconus“

Darbo pobūdis

  • Organizuoti ir kontroliuoti bei prižiūrėti statybos darbų vykdymą;
  • Pildyti techninę (statybinę) dokumentaciją;
  • Užtikrinti laikymąsi atliekamų darbų terminų ir kokybės reikalavimų;
  • Vadovauti darbininkų brigadoms;
  • Užtikrinti darbų saugą ir kokybę statybos aikštelėje;
  • Einamosios dokumentacijos komplektavimas, rengimas.

Reikalavimai

  • aukštasis arba aukštesnysis inžinerinės srities išsilavinimas;
  • turėti statybos darbų vadovo patirties, ne mažesnės nei 3 metai;
  • kvalifikacijos atestatas;
  • išmanyti išorės ir vidaus statybos procesus, skaityti brėžinius;
  • gebėti vadovauti komandai ir organizuoti darbus;
  • būti atsakingam, sugebėti dirbti ir savarankiškai, ir komandoje.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą;
  • laiku mokamą atlyginimą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • darbą draugiškoje komandoje;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • kompetenciją ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
  • darbo užmokestis priklausys nuo kandidato darbo patirties ir bus plačiau aptartas derybų metu.

Atlyginimas

1400-1600 €/mėn. į rankas

UAB "Viconus" įmonė, teikianti statybos projektų valdymo ir techninės priežiūros paslaugas. Įmonėje dirba savo srities ekspertai, kurių tikslas sklandžiai ir kokybiškai įgyvendinti projektą: nuo idėjos iki sėkmingo lūkesčių realizavimo.
informacija apie UAB „Viconus“
2756 €
Vid. atlyginimas bruto
(81% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2020 m.