Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Drūtnamis“

Statybos darbų vadovas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Drūtnamis“

Darbo pobūdis

Darbų organizavimas vykdomuose statybos objektuose.
Atliekamų darbų kokybės ir technologijų laikymosi priežiūra ir kontrolė.
Techninės dokumentacijos ruošimas ir tvarkymas.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis techninis - inžinerinis išsilavinimas.
Patirtis bendrųjų statybos darbų procesuose.
Saugos darbe reikalavimų, statybos procesų išmanymas.
Savarankiškumas, atsakingumas, sugebėjimas spręsti susidariusias problemas.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumai:
Statybos darbų vadovo kvalifikacijos atestatas.

Mes jums siūlome

Patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo kompetencijos ir darbo rezultatų.
Visas soc. garantijas.
Galimybes tobulėti ir mokytis.
Automobilį ir kitus motyvuojančius priedus.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB „Drūtnamis“
25
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.