Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
A. Žilinskio ir ko UAB
More about company »

Statybos vadovas (keliai ir gerbūvis)

Kaunas - A. Žilinskio ir ko UAB

Darbo pobūdis

Kompanijos vykdomų objektų organizavimas ir sėkmingas įgyvendinimas: keliai, gerbūvio darbai;
Atliekamų darbų kokybės, bei darbų saugos kontrolė objektuose;
Techninės dokumentacijos ruošimas bei tvarkymas;
Įmonės atstovavimas santykiuose su užsakovu;
Objektui numatytų medžiagų tiekimo ir mechanizmų kontrolė.

Reikalavimai

Inžinerinis išsilavinimas (statyba arba kelių inžinerija)
Panašaus darbo patirtis (pageidautina bent apie 2 metai);
Reiklumas - kokybiškam užduoties atlikimui.
Mokėti dirbti M programa;
Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Darbą finansiškai stabilioje kompanijoje;
Patrauklias darbo sąlygas ir konkurencingą atlyginimą.
Atsakingus bei įdomius projektus;
Ilgalaikę perspektyvą.

Statybos rinkoje dirbanti Kompanija, kurioje dirba apie 500 darbuotojų. Įmonė nuolat stabiliai auga ir plečiasi tiek geografiškai, tiek siūlomų paslaugų kiekiu.