Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Žiuko įmonė

Statybos darbų vadovas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Molėtai, Utena, Ukmergė - Žiuko įmonė

Darbo pobūdis

Vadovavimas statybos ir melioracijos darbams objektuose
Bendradarbiavimas su užsakovais statybos darbų valdymo klausimais;
Darbų atlikimo grafikų kontrolė;
Medžiagų užsakymas tiekimo vadovui arba tiesiogiai iš medžiagų tiekėjų;
Užtikrinti efektyvų medžiagų ir mechanizmų panaudojimą;
Techninės statybų dokumentacijos ir ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai

Statybos / melioracijos darbų patirtis
Gebėjimas dirbti kompiuteriu
Gebėjimas vadovauti darbuotojų komanda
Kvalifikacijos atestatas, suteikiantis teisę eiti ypatingo statinio statybos vadovo pareigas (privalumas)

Mes jums siūlome

Skatinimo sistema už pasiektus rezultatus
Galimybę dirbti su įdomiais projektais
Draugišką kolektyvą ir puikią darbo atmosferą
Asmenines galimybes tobulėti
Gyvenamąją vietą Molėtuose
Tarnybinį automobilį

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas
Žiuko įmonė

Žiuko įmonė

Įmonė veikianti nuo 1995 metų, turinti ilgalaikę ir didelę patirtį kelių tiesimo, melioracijos, hidrotechninės statybos, medžio ruošos bei statybų darbuose. Nuominuota 2014 metų "Gazelė" rinkimuose. Įmonėje dirba 50 darbuotojų.
informacija apie Žiuko įmonė
895 €
Vid. atlyginimas bruto
46
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2015 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 650 €
25% uždirba 650-750 €
25% uždirba 750-1000 €
25% uždirba nuo 1000 €