Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Indema“
More about company »

Statybos darbų vadovas / Statybos projektų vadovas

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Indema“

Darbo pobūdis

  • sutarčių su užsakovais sudarymas, jų vykdymas ir kontrolė iki apmokėjimo;
  • statybos darbų organizavimas objektuose ir atliekamų darbų vykdymo kokybės kontrolė;
  • statybos darbų terminų vykdymo kontrolė;
  • techninės dokumentacijos ruošimas ir tvarkymas, brėžinių skaitymas;
  • vadovavimas pavaldžių darbuotojų grupei;
  • darbų saugos ir darbo kokybės užtikrinimas;
  • objektui numatytų resursų kontrolė, medžiagų tiekimo užtikrinimas;
  • aktyvus bendravimas su jau esamais klientais.
  • darbo vieta - Kauno regione.

Reikalavimai

  • aukštasis inžinerinis-statybinis išsilavinimas;
  • ne mažesnė kaip 5 metai darbų vadovo darbo patirtis, geri derybų įgūdžiai;
  • statybos darbų vadovo atestatas (ypatingo statinio statybos ir statybos techninės priežiūros vadovo);
  • gebėjimas sistemiškai organizuoti darbus;
  • koordinuoti statybos objektų darbą;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypatingai MS Excel, MS Word, AutoCad programomis);
  • konfliktinių situacijų valdymo įgūdžiai;
  • geri lietuvių ir rusų kalbų įgūdžiai (kitos kalbos - privalumas);
  • vairuotojo pažymėjimas ir automobilis (darbas biure bei išvykose po objektus - būtų privalumas).

Mes jums siūlome

Šiuolaikiškas darbo sąlygas ir darbo priemones, draugišką kolektyvą;
Atlyginimą - sutartinį su socialinėmis garantijomis bei su perspektyva didėti.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB „Indema" teikia statybų valdymo, generalinės rangos, projektavimo bei energetinių projektų valdymo ir vystymo paslaugas.

Įmonės tikslas - profesionaliai teikti paslaugas užtikrinant aukščiausią kokybę.

Pažangios projektų valdymo priemonės bei kompetetingi, nešališki ir įmonei ištikimi darbuotojai - UAB „Indema“ projektų valdymo sėkmės garantas.
informacija apie UAB „Indema“
1161 €
Vid. atlyginimas bruto
42
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 826 €
25% uždirba 826-1043 €
25% uždirba 1043-1594 €
25% uždirba nuo 1594 €