Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „RTS Baltic“

Statybos darbų vadovas

1100-1800 €/mėn. Į rankas
Švenčionys - UAB „RTS Baltic“

Darbo pobūdis

Statybos darbų planavimas, organizavimas, paskirstymas bei priežiūra statybos objekte;
Atliktų darbų, medžiagų, įrengimų, kokybės ir grafiko laikymosi kontrolė;
Statybos aikštelės tvarkos reikalavimų laikymosi užtikrinimas;
Projektinių sprendimų tikrinimas;
Statybinės dokumentacijos pildymas bei kontrolė;
Darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos reikalavimų vykdymo statybos objekte, užtikrinimas.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis statybos inžinerinis išsilavinimas (butų privalumas);
Darbo patirtis analogiškoje ar panašioje pozicijoje;
Kvalifikacijos atestatas, suteikiantis teisę eiti ypatingo statinio statybos vadovo pareigas (būtų privalumas);
Gebėjimas skaityti, analizuoti projektus bei techninę informaciją;
Technologinių bei bendrųjų statybos procesų išmanymas;
Atsakingumas, komunikabilumas, gebėjimas operatyviai išspręsti iškilusias problemas.

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą, kuriame nebūna vienodų dienų;
Draugišką ir visada pasiruošusią padėti komandą;
Automobilį ir kitus motyvuojančius priedus.
Laikų mokamą atlyginimą;

Atlyginimas

1100-1800 €/mėn. į rankas

Atestuota statybos įmonė. Atestato nr. 7259
Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai; inžineriniai tinklai: vandentiekio, nuotekų šalinimo.
Statybos darbų sritys: žemės darbai, statybinių konstrukcijų statyba ir montavimas, stogų įrengimas, apdailos darbai; statinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų įrengimas; statinio šildymo ir vėdinimo inžinerinių sistemų įrengimas
informacija apie UAB „RTS Baltic“
671 €
Vid. atlyginimas bruto
23
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 368 €
25% uždirba 368-700 €
25% uždirba 700-828 €
25% uždirba nuo 828 €