Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MEP Solutions LT“

STATYBOS DARBŲ VADOVAS (ŠVOK IR VN PROJEKTO DALYS)

2400-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „MEP Solutions LT“

Darbo pobūdis

Pastatų vidaus inžinerinių sistemų (šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, vandentiekio ir nuotekų) montavimo darbų organizavimas statybos aikštelėje ir vadovavimas montuotojų komandai.
Darbo grafikų sudarymas, medžiagų užsakymas, išpildomosios statybinės dokumentacijos ruošimas (hidraulinių bandymų aktai, balansavimo protokolai, sistemų praplovimo aktai ir pan)
Bendravimas su užsakovais, projektuotojais, rangovais ir kitomis suinteresuotomis šalimis.
Darbas su Europos sąjungos šalių įstatymine/normatyvine baze.
Darbo vieta Vilniuje su komandiruotėmis į Vokietiją, Prancūziją, Skandinavijos valstybes bei Jungtinę Karalystę.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas pastatų energetikos, termoinžinerijos, vandentvarkos srityse arba kitas inžinerinis išsilavinimas;
Gebėjimas dirbti AutoCAD, Revit bei kitomis CAD programomis;
Tokio pat arba panašaus darbo patirtis;
Anglų arba Vokiečių kalbos žinios

Mes jums siūlome

Profesinius iššūkius diegiant inžinerines sistemas įvairiose Europos šalyse įgyvendinamiems projektams;
Tobulėjimo galimybes;
Socialines garantijas;
Darbą komandoje;
Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

2400-3000 €/mėn. į rankas

Pastatų vidaus inžinerinių sistemų projektavimas ir diegimas.
informacija apie UAB „MEP Solutions LT“
1800 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.