UAB „Mažeikių Varduva“

Statybos vadovas (-ė) - Statybos vadovo asistentas (-ė)

3300-4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai, Joniškis, Radviliškis - UAB „Mažeikių Varduva“

Darbo pobūdis

  • Komandiruotės visoje Lietuvoje;
  • Vadovavimas darbuotojų grupei;
  • Atliekamų darbų kokybės priežiūra ir technologijų laikymosi kontrolė;
  • Vykdomų statybos objektų planavimas ir darbų organizavimas objekte;
  • Atstovavimas bendrovei sprendžiant techninius klausimus su užsakovais ir projektuotojais;
  • Techninės dokumentacijos išmanymas ir pildymas;
  • Darbų saugos ir kokybės užtikrinimas;
  • Numatytų išteklių objekte optimalus naudojimo užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis koleginis išsilavinimas statybos srityje;
  • Statybos procesų išmanymas;
  • Darbas su AutoCad programa;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Darbų saugos pažymėjimas;
  • Būtinas statybos vadovo kvalifikacijos atestatas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Darbo organizavimo ir bendravimo įgūdžiai;
  • Anglų kalba.

  • Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Galimybę realizuoti savo idėjas, pritaikyti įgytas žinias ir patirtį;
  • Suteikiame darbui reikalingas priemones: automobilis, mobilusis telefonas, kompiuteris.
  • Darbuotojų motyvavimo priemonės;
  • Karjeros galimybės.

Atlyginimas

3300-4000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo kandidato kvalifikacijos, patirties ir darbo rezultatų.

KAS MES?
Mūsų stiprybė – mūsų komanda! Daugiau kaip 22 metus profesionalūs „Varduvos statyba“ darbuotojai pasirengę padėti įgyvendinti visus Jūsų projektus - nuo paprastų iki pačių sudėtingiausių. Mes skiriame didelį dėmesį aukštai statybos darbų ir medžiagų kokybei bei modernių technologijų diegimui.
„Varduvos statyba“ visoje Lietuvoje Jums siūlo platų spektrą statybos paslaugų:
Pramoninių betoninių grindų įrengimas;
Betono paviršiaus padengimas mineraliniais kietikliais;
Liejamų, epoksidinių, poliuretaninių bei poliuretancementinių dangų įrengimas;
Dekoratyvinis grindų dangų įrengimas.
Mūsų įmonė gali suteikti statybos paslaugas pramoniniuose objektuose, visuomeninės paskirties pastatuose ir ne tik.
informacija apie UAB „Mažeikių Varduva“
2090 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
73
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1576 €
25% uždirba 1576-1943 €
25% uždirba 1943-2485 €
25% uždirba nuo 2485 €